Usługi transportowe, transport i przeprowadzki - Warszawa (Wesoła)

firma transportowa WesołaProwadzimy bogatą ofertę usług transportowych, które wykonują nasi pracownicy. Wielu naszych klientów, to mieszkańcy dzielnicy Wesoła, gdzie przeprowadziliśmy mnóstwo bardzo wymagających zleceń transportowych.

Posiadamy pokaźne grono wysoko wyspecjalizowanych pracowników, którzy wykonają wszelkie prace transportowe i przeprowadzki, zgodnie z wymaganiami klientów. Nasi specjaliści służą również radą i mogą pomóc w podjęciu decyzji dotyczących remontu. Gotowi są również do przejęcia od klienta wszelkich spraw przygotowawczych, w tym zakupów i przewozu potrzebnych materiałów budowlanych na miejsce budowy.

 

Zajmujemy się przede wszystkim usługami transportowymi w bardzo szerokim zakresie. W naszej ofercie znajdują się takie prace,, jak przeprowadzki, transport bagażowy i wiele innych. W zakresie świadczonych przez nas usług znajdują się również drobne prace, jak transport mebli, urządzeń rtv i agd, dostarczenie materiałów budowlanych na teren budowy.

My wiemy jak sprawić, aby transport w dzielnicy Wesoła był, jak najmniej uciążliwy dla klienta i dopasowujemy się do jego potrzeb. Chętnie przyjmujemy na swoje barki nowe wyzwania, chcemy się uczyć i zdobywać nowe doświadczenia, aby polepszać jakość wykonywanych przez nas usług.

ZAPRASZAMY !!

 

FIRMA TRANSPORTOWA WESOŁA - oferujemy:

Obszar naszej działalności: